Stolárstvo Beritrend


Stolárstvo BeriTrend


Vyrábame pre Vás s láskou.

O NÁS

Vitajte na stránke firmy BeriTrend, rodinného stolárstva od roku 1991, kde vyrábame a vytvárame nie len nábytok, ale aj spomienky. S generáciami prenášame lásku k dreveným dielam a s láskou pracujeme na každom jednom výrobku, aby sme vám priniesli nielen kvalitu, ale aj teplú atmosféru domova. Naše výrobky odzrkadľujú krásu a trvanlivosť prírodného dreva. Každý náš výrobok je výsledkom starostlivej práce a detailného spracovania, čo zaručuje nielen estetickú  hodnotu, ale aj funkčnú kvalitu. Vaša cesta k štýlovému interiéru sa začína práve tu na našej web stránke. Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek otázkou.

V našej stolárskej dielni vyrábame jedinečné kusy nábytku na mieru. Každý výrobok je jedinečný, interiérový doplnok a je tiež precíznou ručnou prácou. Spojujeme tradíciu a moderný dizajn, aby sme vám poskytli kvalitné a esteticky pôsobiace drevené výrobky z masívu pre váš domov. Nechajte sa inšpirovať našou vášňou pre remeslo a objavte krásu dreva vo svojom najlepšom prevedení. Radi vám pomôžeme s výberom.

Pôsobíme najmä v Poprade a okolí, avšak zákazky sme mali na týchto miestach – Košice, Prešov, Žilina, Banská Bystrica, Martin, Poprad, Kežmarok, Matejovce, Vrbov, Liptovský Mikuláš, Stará Ľubovňa, Vysoké Tatry, Prievidza, Zvolen, Považská Bystrica, Spišská Nová Ves, Bardejov, Ružomberok, Brezno, Bánovce nad Bebravou, Púchov, Levoča, Revúca, Bytča, Svit, Vrútky, Trstená, Spišská Belá, Sliač a ďalšie.

Naši zákazníci